Масло какао

Відмінне масло, яке відмінно пом'якшує і зволожує шкіру. Але не тільки цим обмежується використання цього масла.
 
 
Виготовлення масла какао
| Застосування масла какаоПроцесс виготовлення масла какао дуже трудомісткий і займає багато часу на відміну від інших масел. Отже, давайте розберемося, як же отримує цей приголомшливо корисний продукт!
      Першим етапом є збір плодів з дерева какао. Але подумайте, скільки часу і сил йде на вирощування цього дерева! По-перше, потрібні особливі умови: висока температура, підвищена вологість і тінь. Комбінація цих елементів нагадує сауну, тому дерева можуть рости тільки Бразилії, Еквадору, Венесуелі і в інших країнах. Максимальна висота дерева може досягати 16 (!) Метрів, але домагаються вирощування какао зростанням з 5-6 метрів, саджаючи їх в тіні пальм. По-друге, самі хороші і стиглі плоди з'являються у віці від 10 до 35 років. Але цей тривалий процес вирощування винагороджується сповна.
    Другим етап є отримання насіння з плодів какао, і вони піддаються процесу бродіння. Результатом є темно-коричневий колір насіння і з'являється всім знайомий аромат шоколаду. Насіння відсортовується, проходить термічну обробку, а потім методом пресування отримують заповітне масло какао.
                                  Склад масла какао
Те масло, яке використовують у косметології, має найвищий рівень очистки, адже наша шкіра потребує ретельного догляду. Масло має температуру плавлення 32 градуси за Цельсієм, що дуже зручно для швидкого затоплення масла для догляду за шкірою обличчя.
     Основний склад масла какао складають ненасичені і насичені жирні кислоти, такі як олеїнова, стеаринова, лауриновая, пальмітинова, лінолева, і арахінова кислота. Ці компоненти грають найважливішу роль при регенерації і харчуванні нашої шкіри. Особливо важлива олеїнова кислота, тому що саме вона сприяє насиченню нашої шкіри киснем, а при прийомі всередину з іншими речовинами відновлює пошкоджені клітини печінки.
                                Застосування масла какао в косметології
Какао рекомендують використовувати для сухої і пошкодженої шкіри. Якщо Ви хочете зробити маски для сухої шкіри обличчя в домашніх умовах,то ми в слідуючих статтях навчимо вас. Як все Ви знаєте з віком шкіра втрачає свою еластичність і пружність і саме в цьому випадку нам допоможе масло какао! Воно відмінно живить і зволожує шкіру, дозволяє регенерувати тканини (завдяки своїм складом). Масло какао рекомендується додавати в масажні плитки (як зробити масажні плитки своїми руками ми також навчимо вас)
 
Найчастіше масло какао використовують в бальзами для губ  який причому підходить також і для зимового періоду часу. Адже взимку відбувається пересихання і обмороження чутливих губ, а масло какао дозволить цьому запобігти.
 
У літню пору масло застосовується як крем після засмаги - досить розтопити масло на ту ділянку шкіри, який постраждав від сонця. Таке масло також посприяє загоєнню ран, розгладить рубці і інші дефекти шкіри.
 
Гарна новина для жителів міст! Масло какао перешкоджає проникненню шкідливих речовин, які надходять через нашу шкіру. Тонкий шар цього продукту дасть можливість відчути Вам, що колір шкіри став здоровішим і вона стала більш пружною. Не хвилюйтеся: масло не залишає жирного, некрасивого блиску, тому використовуйте це практичне масло!
 
                                 Масло какао в інших областях
Масло какао не обмежена застосуванням в косметології, також широко цей продукт використовується в різних препаратах, наприклад, в мазях проти екземи та інших різних захворюваннях шкіри. Дуже корисно масло какао для пом'якшення кашлю при простудних захворюваннях, сприяє відділенню мокротиння. Важливу роль масло відіграє при лікуванні опіків. Такі креми допомагають полегшити біль і регенерують пошкоджені ділянки шкіри.
                          Протипоказання
На жаль, як і будь-який інший продукт, масло какао може викликати алергічну реакцію. Не використовуйте його при безсонні і при захворюваннях нервової системи - масло може викликати підвищену збудливість. Не слід приймати масло какао всередину при надмірній вазі і цукровому діабеті і при дотриманні певних дієт. Бажано порадитися з лікарем щодо застосування масла какао.