Виготовлення натуральної косметики - з чого слід почати робити свою косметику? Цей розділ розповість Вам про те, що буде потрібно для домашньої косметики.
Отже, Ви потрапили на сайт Укранська миловарочка - Натуральна косметика своїми руками. Нашою метою є ознайомити Вас, шановний відвідувач, з матеріалами про виготовлення натуральної косметики і по можливості навчити Вас цій справі. Але перш ніж що-небудь починати, слід зрозуміти з чим Ви будете працювати, а також ознайомитися з технікою безпеки.
Також звернемо увагу, що ми робимо майстер-класи, які наочно показують, як отримати дійсно натуральний продукт із запропонованих компонентів ,, ми любимо робити мило своїми руками з основи та нуля і бомбочки для ванни, крема для рук та обличчя, бальзами.
Давайте приступимо до ознайомчої частини Вашого, можливо, майбутнього хобі, для цього нам треба вивчити про все що нам потрібно, отже
1. Про посуду,
2. Про ваги.
3. Про інгредієнти.
4. Головні правила роботи з лугом.
5. Що робити, якщо розчин лугу потрапив на шкіру?
6. Про техніку безпеки
7. Мильний калькулятор
8. Формочки для виготовлення мила.
Про посуду
Новачки постійно цікавляться яку посуд вибрати, щоб не нашкодити собі і користуватися нею якомога довше. Зараз в спеціалізованих магазинах можна купити такий посуд, яка задовольняла б усім вимогам, але при роботі з нею тут є свої підводні камені.
Їх декілька:
Не купуйте простий пластиковий посуд! При високих температурах (при нагріванні в мікрохвильовій печі або підігріві на водяній бані) пластик через кілька застосувань лопне і Ваші гроші будуть викинуті на вітер. Особливо це стосується склянок для мильної основи. Стінки посуду повинні бути щільними і трошки м'якими і гнучкими. Посуд, структура якої схожа на скло, не повинна використовуватися в приготуванні косметики - були випадки, коли вона даремно вибухала в мікрохвильовій печі.
Не застосовуйте металевий посуд для плавлення воску і не використовуйте металеві ложки для додавання меду - у меду відбувається реакція з металом, що в підсумку дає дуже токсичні виділення і ваша косметика вже не буде корисною. Для цього використовуйте дерев'яну ложку, а віск плавьте в керамічному посуді. Причому віск слід плавити тільки на водяній бані!
У мікрохвильовій печі з воском відбувається реакція під впливом мікрохвиль, що може вивести з ладу прилад - першими ознаками, що всередині печі виявився віск, є електричний розряд навколо продукту. Вам слід негайно відключити пристрій з мережі і очистити внутрішність пристрою від залишків воску.
Флакони з приготованими шампунями / масками / маслами тримайте в темному прохолодному місці - так Ви збільшите термін приготованих виробів. У магазинах продається спеціальний посуд - коштує вона не багато, зате збереже Ваш труд
.Про ваги для виготовлення натуральної косметики
Ваги гратимуть важливу роль у виготовленні натуральної косметики. Чому? Тому що кожен інгредієнт потрібно змішувати з іншими в певних пропорціях і часом на око важко зрозуміти скільки Ви додали того чи іншого продукту.
Вибір ваг за Вами, але ми рекомендуємо використовувати електронні ваги. Ми використовуємо ось ці ваги, які Ви бачите на фото. Витримують вагу до 1 кг, показують вагу як в грамах, так і в унціях одним натисканням клавіші (розрахунок в унціях може знадобитися при виготовленні мила з нуля)! Все дуже зручно і практично.
Ваги стоять приблизно 1000 рублів, але вони виправдовують свою ціну.
Для довідки: 1 унція приблизно дорівнює 28.4 грама.